My dorośli doskonale zdajemy sobie sprawę z konieczności dbania o higienę osobistą. Inaczej jest u dziecka. Zanim osiągnie ono odpowiedni wiek, może być ciężko przekonać je do potrzeby codziennej kąpieli. Z pomocą przychodzą zabawki do kąpieli, dzięki którym mycie przestanie być niezbędnym obowiązkiem, a przerodzi się w festiwal dobrej zabawy. Sprawdź ofertę sklepu Edukatorek i przekonaj się, że dzięki naszym zabawkom  nawet najbardziej oporne do kąpieli dziecko, będzie zachwycone zabawą. W przyjemny sposób wyrobimy u dziecka nawyk codziennej higieny osobistej. 

Zabawki do kąpieli – dla dzieci w różnym wieku

Najmłodszym dzieciakom na początek wystarczą popularne gumowe kaczuszki. Kolorowe zabawki odwrócą uwagę dziecka i zajmą je zabawą na dłuższy czas. Dobrze sprawdzą się do tego również wszelkiego rodzaju zabawki z nakręcanym mechanizmem. Pluskając się w wodzie i wydając dźwięki, jeszcze bardziej zainteresują malucha. Z czasem takie akcesoria mogą przestać wystarczać, a dziecko potrzebować będzie czegoś, czym rzeczywiście może się pobawić. Wtedy sięgnąć trzeba po zabawki do kąpieli pozwalające wykazać się kreatywnością i sprawnością ruchową takie jak: sitka, wiadereczka, podbieraki czy zestawy do łapania rybek. Najbardziej zaawansowane będą zestawy na baterie odwzorowujące różne pojazdy wodne, czyli motorówki, skutery i łodzie podwodne.

Zestawy kreatywne – pomóż w rozwoju dziecka

Odpowiednie dobranie zabawek dla dziecka może pomóc w rozwinięciu jego zainteresowań i popchnięciu go delikatnie do aktywności ruchowej i umysłowej. Przydatne zabawki znajdziesz w kategorii https://edukatorek.pl/213-zestawy-kreatywne. Zestawy kreatywne to gry i zabawy dla dziecka, które rozwiną naturalną ciekawość świata malucha i pozwolą mu poznać niektóre mechanizmy nim rządzące. Wszelkiego rodzaju puzzle i układanki nauczą go kreatywnego myślenia i wytrwałości w dążeniu do celu. Wszystko to rzutować może na jego przyszłe osiągnięcia w szkole, ponieważ nauczy się pokonywać stawiane przed nim zadania. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zabawek edukacyjnych dla dzieci – Edukatorek.

Author

Comments are closed.

Sitemap