Jaki komplet garnków sprawi, że codzienne gotowanie stanie się przyjemniejsze? W poszukiwaniu idealnego wyposażenia kuchennego często kierujemy się estetyką, znacznie mniej uwagi poświęcając materiałom i trwałości. Nowoczesny komplet garnków ze stali nierdzewnej pozwoli nam na stałe podnoszenie kulinarnej poprzeczki i zaskakiwanie naszych bliskich doskonałymi potrawami.

Nowoczesny komplet garnków stalowych

Wśród licznych propozycji topowych producentów to garnki ze stali nierdzewnej 18/10 cieszą się największym zainteresowaniem. Materiał ten jest zabezpieczony przed wysokimi temperaturami, działaniem wilgoci, korozją, ale również odkształcaniem. W dnach garnków stalowych umieszczono dyski – mają one za zadanie przyspieszyć proces gotowania poprzez równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Garnki z dyskami mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek. Komplet garnków może składać się z kilku lub kilkunastu elementów – wysokiej jakości zestawy znajdziemy w sklepie jednego z topowych producentów, gerlach.pl. W kompletach umieszczono klasyczne rondelki, ale też duże garnki pozwalające na gotowanie dla kilku osób. Warto zwrócić uwagę na detale: garnki posiadają wygodne i poręczne uchwyty tworzone z materiałów antypoślizgowych, często są również profilowane, aby ich podnoszenie nie sprawiało problemów. 

Patelnie ceramiczne – uzupełniony komplet garnków!

Aby nasz komplet garnków był faktycznie pełen warto wybrać również funkcjonalną patelnię ceramiczną, która pozwoli na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Nowoczesne patelnie ceramiczne posiadają liczne powłoki, które zmniejszają ryzyko przypalenia potraw. Dzięki powłokom możliwe jest też zmniejszanie kaloryczności potrawy poprzez użycie mniejszej ilości masła czy oleju. 

Author

Comments are closed.

Sitemap