Jak korzystać z lata w najlepszy sposób? Altana z kuchnią letnią to propozycja, która przypadnie do gustu miłośnikom odpoczynku i doskonałej kuchni. Tak zaprojektowana przestrzeń przydomowa pozwoli na zapraszanie gości i serwowanie ich wyjątkowych dań z grilla. Od czego zacząć aranżację?

Nowoczesna altana z kuchnią letnią

Altanę wykreować można przy pomocy pergoli. Metalowe pergole są coraz chętniej wykorzystywane w polskich ogrodach – wyglądają niezwykle estetycznie, mogą być uzupełniane o panele boczne. Taka altana z kuchnią letniąposiadać będzie dach wykonany z ruchomych lameli – taka konstrukcja sprawia, że użytkownicy sami decydują o tym, jak wiele światła wpada pod altanę. Drugim krokiem jest zakup grilla. Obecnie to grille gazowe są jednymi z najchętniej wybieranych – ich duża popularność to wynika wysokiej funkcjonalności, atrakcyjnej prezencji oraz trwałości. Grille gazowe tworzone są z myślą o wygodzie użytkowników – szeroki ruszt pozwala na jednoczesne grillowanie różnych potraw: mięs, ryb, warzyw. Pod rusztem umieszczonych jest kilka palników, w których wysokość płomienia można regulować pokrętłami. Atutem jest także fakt, że podczas grillowania nie wydziela się gryzący dym, który był domeną grillów na brykiet. Altana z kuchnią letnią i z grillem pozwoli na organizowanie przyjęć dla osób bliskich i znajomych.

Altana z kuchnią letnią i strefą jadalną

Aby móc korzystać w pełni z lata, altana z kuchnią letnią powinna być uzupełniona o stół oraz wygodne krzesła. Wśród najpiękniejszych modeli warto zwrócić uwagę na stoły, których blat wykonano z naturalnego drewna – meble takie rewelacyjnie wpiszą się w otoczenie zieleni. Na stole, poza wspaniałymi daniami z grilla, ustawmy wazony z kwiatami oraz lampiony – nadadzą one wyjątkowej atmosfery wieczorami.

 

 

Author

Comments are closed.

Sitemap zobacz https://galoo.pl/twoj-przedpokoj-mowi-wiecej-niz-myslisz-sprawdz-najnowsze-trendy/ zobacz