Warning: The magic method Bunyad_Demo_Import::__wakeup() must have public visibility in /home/u312109734/domains/2006badukleague.com/public_html/wp-content/plugins/bunyad-demo-import/inc/class-ocdi-main.php on line 352
Fotele z technorattanu na tarasie - Serwis informacyjny

Zaprojektowanie wygodnego miejsca wypoczynkowego na tarasie nie jest trudne – najlepsi producenci mebli i dodatków ogrodowych proponują nam szeroki wachlarz produktów dopasowanych do różnorodnych potrzeb. Jednymi z najchętniej wybieranych są dzisiaj fotele z technorattanu. Jak są tworzone? Gdzie sprawdzą się najlepiej?

Fotele z technorattanu – gwarancja wygody!

Meble technorattanowe są doskonale znane w Polsce. W ostatnich latach producenci proponują nam kolekcje technorattanowe dopasowane do współczesnych potrzeb. Rozbudowane komplety zachwycają i sprawiają, że zwykła przestrzeń tarasu czy ogrodu nabiera wyjątkowego oblicza. W kompletach znajdziemy przede wszystkim fotele z technorattanu, które doskonale sprawdzą się w aranżacjach wypoczynkowych, jak i kawowych. W kolekcjach nie brak też sof narożnych czy wygodnych leżanek ogrodowych, foteli wiszących czy stolików kawowych. Fotele z technorattanu posiadają przemyślaną konstrukcję: oparcie jest odpowiednio profilowane, aby możliwe było uzyskanie stabilnego podparcia dla pleców. O komfort zadbają również podłokietniki. Fotele z technorattanu możemy uzupełnić o miękkie poduszki oraz siedziska, które podniosą nasz komfort. 

Jak zbudowany jest fotel z technorattanu?

Funkcjonalne fotele z technorattanu oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Takie stelaże nie odkształcają się, nie są podatne na działanie wilgoci, korozję. Wierzch mebla tworzy zwarta plecionka syntetyczna, która przypomina naturalny rattan. Plecionka posiada nieporowatą strukturę, przez co jest odporna na ścieranie, wnikanie brudu, działanie promieni słonecznych. Meble technorattanowe na długi czas zachowają doskonały wygląd. W okresie jesieni i zimy nasze fotele z technorattanu warto przykryć dedykowanymi pokrowcami ogrodowymi. 

Author

Comments are closed.

Sitemap https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/ https://galoo.pl/twoj-przedpokoj-mowi-wiecej-niz-myslisz-sprawdz-najnowsze-trendy/ zobacz