Duży taras to spore pole do realizacji pomysłów na ciekawą przestrzeń wypoczynkową. Duzy taras pozwoli nam na zaprojektowanie strefy wypoczynkowej dopasowanej do naszych potrzeb, jak również na wykreowanie miejsca, z którego korzystać będą mogli wszyscy domownicy. Jakie meble i dodatki wybrać na duży taras?

Meble na duży taras – niezawodne meble technorattanowe!

Wśród wielu propozycji topowych producentów to właśnie meble technorattanowe cieszą się największym zainteresowaniem. Dzisiaj projektanci oddają w nasze ręce modele odświeżone, dopasowane do najnowszych trendów. Meble technorattanowe tworzone są z trwałych materiałów: ich wierzch tworzy plecionka syntetyczna o nieporowatej strukturze, która nie chłonie wilgoci, brudu, czyszczenie jej nie sprawia żadnych problemów. Stelaż mebli technorattanowych tworzy się z aluminium malowanego proszkowo. W praktyce oznacza to, ze stelaż jest wysoce odporny na odkształcanie, rdzę, a jednocześnie zachowuje niską wagę, co przekłada się na łatwość w podnoszeniu czy przenoszeniu mebli. Duży taras warto również uzupełnić o stół dopasowany do potrzeb – producenci proponują nam stoły technorattanowe z przeszklonymi blatami. Taki stolik idealnie dopełni przestrzeń i sprawi, że całość prezentować się będzie zjawiskowo!

Duży taras w cieniu parasola!

Aby móc wypoczywać komfortowo warto uzupełnić nasz duży taras o dopasowany do potrzeb parasol ogrodowy. Nowoczesne parasole ogrodowe zachwycą nas nie tylko swoją piękną linią i designem, ale też skutecznie ochronią przed promieniowaniem słonecznym… czy niezapowiedzianym deszczem! Parasole ogrodowe tworzone są z materiałów i tkanin zabezpieczonych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W praktyce oznacza to, że nie odkształcają się one, nie chłoną brudu czy wilgoci. Parasole posiadają kilka punktów regulacji, przez co bez trudu dopasujemy kąt padania cienia. 

Author

Comments are closed.